ADVOKÁT / ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT

Date: 9 Oct 2024

Location: Prague 1, CZ

Company: Dentons

ADVOKÁT / ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT PRO PRÁVNÍ OBLAST INTELLECTUAL PROPERTY, DATA AND TECHNOLOGY

Hledáte nové profesní výzvy? Pro naši kancelář v Praze hledáme zajímavé kandidáty/kandidátky na pozici advokáta a advokátního koncipienta (m/ž) se specializací na spory zejména v oblasti technologií.

CO VÁS ČEKÁ:

•    Analýzy v oblasti sporů
•    Příprava podání k soudům, arbitrážním soudům, nebo správním orgánům
•    Vyjednávání s protistranami
•    Zastupování klientů u soudů a arbitrážních soudů
•    Spolupráce na případech nekalé soutěže
•    Zaměření na sektor technologií, e-commerce, nebo energetiky
•    Práce pro lokální i mezinárodní klienty

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

•    Pracovní nadšení a zápal pro advokacii. Zájem o agendu sporů, technologie, ochranu dat, právo duševního vlastnictví, nebo energetiku.
•    Minimálně 1,5 roku praxe v oboru.
•    Analytické myšlení, ale i hledání a vymýšlení kreativních řešení.
•    Odevzdávání práce v dohodnutém termínu.
•    Výbornou znalost českého a anglického jazyka (minimálně úroveň C1). Znalost němčiny je výhodou.

CO NABÍZÍME:

•    Super tým a mezinárodní kancelář, kde se rozhodně nebudete nudit.
•    Spoustu zajímavých projektů, na kterých se opravdu něco naučíte.
•    Interní a externí formy vzdělávání.
•    Výborné finanční ohodnocení a roční odměny.
•    Různé firemní akce (teambuilding, letní kino u nás na terase, vánoční večírek...).

Chcete do toho jít? Pokud máte odvahu a chuť změnit svou kariéru (a svět technologií!), pošlete nám svůj životopis a motivační dopis v češtině a angličtině. Těšíme se, že se brzy uvidíme!