Accounting Assistant

Date: 12 Apr 2024

Location: Warsaw, PL

Company: Dentons

Dentons to największa w Polsce i na świecie kancelaria prawnicza, w której globalny zasięg łączy się z poszanowaniem lokalnych uwarunkowań i kultur prawniczych. Jesteśmy policentryczni - nasza firma nie ma jednej centrali, ani dominującej kultury narodowej. Globalny charakter Dentons daje różnorodne opcje rozwoju kariery zawodowej. Oferujemy możliwość pracy z krajowymi i międzynarodowymi klientami, nad złożonymi zagadnieniami prawniczymi. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych form rozwoju zawodowego.

W związku z rozwojem zespołu Księgowości, poszukujemy osoba na stanowisko:

 Asystenta/tki Księgowej/Księgowego.

Twój zakres obowiązków:
•    wprowadzanie i realizacja przelewów opłat sądowo-skarbowych,
•    archiwizacja i skanowanie dokumentów,
•    wprowadzanie danych do systemu księgowego, wykonywanie prostych księgowań,
•    wystawianie faktur sprzedaży, not obciążeniowych,
•    wsparcie działu księgowości w bieżących obowiązkach,
•    dbałość o terminową realizację zleceń.

Nasze wymagania:
•    dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
•    praca 5 dni w tygodniu, w godzinach 9:45 – 18:00,
•    język angielski na poziomie dobrym,
•    w trakcie studiów z zakresu ekonomii lub finansów i rachunkowości,
•    pierwsze doświadczenia w dziale księgowości/finansowym (dodatkowy atut),

To oferujemy:
•    zadbamy o Twoje wdrożenie i poznanie Dentons: otrzymasz pakiet szkoleń wprowadzających oraz opiekę Buddiego
•    zdobędziesz doświadczenia zawodowe i będziesz miał/a możliwość pozyskać wiedzę praktyczną w największej kancelarii w Polsce i na świecie
•    dołączając do Nas przekonasz się, iż tworzymy środowisko wspierające różnorodność członków zespołu kancelarii
•    zadbamy o Twoją kondycję, zaproponujemy Ci udział w sekcjach sportowych Dentons, zajęciach Mindfulness oraz jogi, a raz w miesiącu spotkamy się mniej formalnej atmosferze na „Food and Drinks”
•    Będziesz mógł korzystać z naszych benefitów takich jak opieka medyczna, ZFŚS, siłownia pracownicza, itd.