Junior IT Service Desk Specialist

Date: 12 Apr 2024

Location: Warsaw, PL

Company: Dentons

Dentons to największa w Polsce i na świecie kancelaria prawnicza, w której globalny zasięg łączy się z poszanowaniem lokalnych uwarunkowań i kultur prawniczych. Jesteśmy policentryczni - nasza firma nie ma jednej centrali, ani dominującej kultury narodowej. Globalny charakter Dentons daje różnorodne opcje rozwoju kariery zawodowej.

Obecnie do naszego warszawskiego biura w Elektrowni Powiśle, w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

IT Service Desk Junior Specialist

Twój zakres obowiązków
•    zapewnienie pierwszej linii wsparcia IT dla pracowników kancelarii w ramach zespołu Service Desk (kontakt przez telefon, email oraz wsparcie zdalne i bezpośrednie),
•    Wsparcie procesu konfiguracji stacji roboczych oraz laptopów, przeznaczonych do użytkowania przez pracowników kancelarii
•    analizę i rozwiazywanie problemów IT,
•    Rejestrowanie zleceń w systemie ticketowym
•    przygotowywanie i utrzymywanie sprawności urządzeń IT,
•    realizacja zadań z obszaru IT niezbędnych dla sprawnej pracy firmy,
•    sprawną współpraca z osobami z zespołu oraz innymi zespołami IT Dentons spoza kancelarii

Umiejętności i niezbędne kwalifikacje:
• znajomość hardware’u urządzeń komputerowych (środowisko PC/Windows) oraz biegła znajomość ich obsługi poparta doświadczeniem na zbliżonym stanowisku
• bardzo dobra znajomość i doświadczenie w obszarze pracy przy systemach opartych o środowisko Microsoft ze szczególnym uwzględnieniem Windows 10 i MS Office
• dobre umiejętności komunikacyjne,
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

Szukamy osoby:
• zainteresowanej rozwojem w największej kancelarii na rynku,
• cechującej się analitycznym umysłem, nastawionej na rezultaty i pracę w zespole, odpowiedzialnej i kreatywnie podchodzącej do problemów,
• systematycznej, uporządkowanej i konsekwentnej,
• z inicjatywą i zaangażowaniem, pozytywnie nastawionej do zmian,
• otwartej na naukę i o wysokiej kulturze osobistej.

To oferujemy:
•    zadbamy o Twoje wdrożenie i poznanie Dentons: otrzymasz pakiet szkoleń wprowadzających oraz opiekę Buddiego
•    będziesz pracował w niezwykle zgranym zespole
•    zdobędziesz doświadczenia zawodowe i będziesz miał/a możliwość pozyskać wiedzę praktyczną
•    dołączając do Nas przekonasz się, iż tworzymy środowisko wspierające różnorodność członków zespołu kancelarii
•    zadbamy o Twoją kondycję, zaproponujemy Ci udział w sekcjach sportowych Dentons, zajęciach Mindfulness oraz jogi, a raz w miesiącu spotkamy się mniej formalnej atmosferze na „Food and Drinks”.