Powiśle welcome to - tego lata obierz ster na Dentons!

Date: 20 Apr 2024

Location: Warsaw, PL

Company: Dentons

Dentons został stworzony, aby się wyróżniać. Jako największa globalna firma prawnicza na świecie, zatrudniająca 21 000 profesjonalistek i profesjonalistów w ponad 200 lokalizacjach i ponad 80 krajach, pomagamy rozwijać, chronić, prowadzić i finansować działalność naszych klientów. Dzięki naszej policentryczności i podejściu nastawionemu na realizację celów, a także zaangażowaniu w integrację, różnorodność, sprawiedliwość oraz ESG (środowisko naturalne, społeczeństwo i ład korporacyjny), Dentons zmienia status quo i koncentruje się na tym, co dla naszych klientów najważniejsze.

Studiujesz prawo i pragniesz zdobyć praktyczne doświadczenie oraz uzupełnić swoją akademicką wiedzę pod okiem prawników i prawniczek z największej kancelarii prawnej w Polsce i na świecie? Lubisz rozwijać swoje zainteresowania, pasje i nie boisz się nowych wyzwań? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję!

Zapraszamy na letnie płatne praktyki w Dentons!

Praktyki oferujemy studentkom i studentom, którzy ukończyli III rok studiów prawniczych.
Program praktyk trwa 3 miesiące (lipiec – wrzesień) i odbędzie się w naszym biurze w Elektrowni Powiśle, w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10.05.2024.

Kogo szukamy?
•    student/-ka – ukończony III rok studiów prawniczych
•    biegła znajomość języka angielskiego
•    bardzo dobre wyniki w nauce
•    pasja, ambicja i otwartość na nowe wyzwania
•    myślenie poza schematami, zdolność analizowania problemów i szukania własnych rozwiązań
•    umiejętność pracy w zespole

Twój zakres obowiązków:
•    wsparcie prawników z zespołu, do którego dołączysz w ramach praktyk
•    sporządzanie projektów pism procesowych, wniosków, opinii prawnych, memorandów itp.
•    udział w badaniach typu due dilligence
•    sporządzanie researchu prawnego
•    udział w wewnętrznych spotkaniach zespołowych
•    kontakt z sądami, urzędami oraz instytucjami publicznymi
•    monitorowanie zmian prawnych

To oferujemy:
•    zadbamy o Twoje wdrożenie i poznanie Dentons - otrzymasz pakiet szkoleń wprowadzających oraz stałą opiekę opiekuna stażu
•    zdobędziesz pierwsze doświadczenia zawodowe i będziesz miał możliwość pozyskać wiedzę praktyczną w największej kancelarii w Polsce i na świecie
•    stworzymy Ci możliwość współpracy z uznanymi, rekomendowanymi ekspertami przy projektach realizowanych dla największych klientów na rynku, niejednokrotnie przy transakcjach i sprawach z pierwszych stron gazet
•    dołączając do nasz przekonasz się, iż tworzymy środowisko wspierające różnorodność członków zespołu kancelarii
•    zadbamy o Twoją kondycję - zaproponujemy Ci udział w sekcjach sportowych Dentons, zajęciach jogi oraz dostęp do siłowni, znajdującej się w naszym biurze
•    najlepszym zaoferujemy możliwość związania się z Dentons na stałe

Jak wygląda proces rekrutacji?

1.    Zaaplikuj i prześlij swoje CV
2.    Wypełnij formularz rekrutacyjny i wskaż, w których zespołach chciałbyś/-abyś odbyć praktyki letnie
3.    Spotkaj się z przedstawicielem zespołu Talent
4.    Wybierz dogodny termin i rozwiąż test z j. angielskiego
5.    Spotkaj się z przedstawicielami zespołu docelowego
6.    Dołącz do nas!

Zapraszamy do rozwiązania testu z j. angielskiego w jednym z poniższych terminów:
- 3.04 godz. 19:00
- 13.04 godz. 13:00
- 24.04 godz. 16:00
- 13.05 godz. 15:00

About us
Dentons is the world's largest law firm, connecting talent to the world's challenges and opportunities in more than 75 countries. Dentons' legal and business solutions benefit from deep roots in our communities and award-winning advancements in client service, including Nextlaw, Dentons’ innovation and strategic advisory services. Dentons' polycentric and purpose-driven approach, commitment to inclusion and diversity, and world-class talent challenge the status quo to advance client and community interests in the New Dynamic. www.dentons.com

Diversity & Inclusion

Essential to our success as a global law firm is our ability to attract and retain the best talent from a diverse range of backgrounds. We want a work environment where everyone can reach their potential and we have an inclusive culture, which respects individual differences.
We undertake and support a number of internal and external initiatives aimed at increasing diversity within the profession and we encourage all our partners and staff to get involved. We welcome you to learn more about diversity and inclusion at Dentons.